Filmas pēc kategorijasAktieriRadio pirāti

Radio pirāti plakāts
Filmu "Notinghila", “Četras kāzas un vienas bēres” autori un filmas “Tāda ir mīlestība” režisors piedāvā komēdiju “Radio pirāti”!
1966. gadā – britu popmūzikas ziedu laikos, radiostacija BBC rokenrolam veltīja tieši 2 stundas nedēļā. Bet pirātu radiostacija, kas atradās atklātā jūrā uz kuģa, spēlēja rokenrolu ne vairāk un ne mazāk kā 24 stundas diennaktī. Un 25 miljoni klausītāju jeb vairāk kā puse Lielbritānijas iedzīvotāju šos pirātus klausījās katru mīļu dienu.
Kad Kārlu (Tom Sturridge) izslēdz no skolas, saniknotā māte aizsūta puisi pie krusttēva Kventina (Bill Nighy), lai tas krustdēlam palīdz atrast pareizo ceļu dzīvē. Ironiski, bet Kventins ir šefs pirātiskai radio stacijai “Radio Rock” - tā raida no kuģa Ziemeļjūrā un tajā sapulcējusies visai eklektiska rokenrola dīdžeju komanda. Pats galvenais tajā ir Grāfs (Phillip Seymour Hoffman) – bezkaunīgs amerikānis, radio viļņu dievs un mūzikas fantātiķis. Viņa krāšņo personību papildina vairāki ne mazāk spilgti dīdžeji: Deivs (Nick Frost) - ironisks, inteliģents un nežēlīgi smieklīgs; Sirsnīgais Saimons (Chris O’Dowd) – jauks un īstu mīlestību meklējošs jauneklis; Murrāstundu Marks (Tom Wisdom) – noslēpumains, pievilcīgs un gatavs pārgulēt ar jebko, kas kaut mazliet atgādina sievieti; Dumjais Kevins (Tom Brooke), kuru Dieviņš apveltījis ar īsāko prātiņu cilvēces vēsturē, kā arī Trakais Enguss - iespējams, trakulīgākais tipiņš visā Lielbritānijā.
Dzīve uz jūras ir notikumiem bagāta. Saimons šeit satiek savu sapņu sievieti un apprecas. Lielbritānijas labākais dīdžejs Gevins Keveno (Rhys Ifans) atgriežas no tūres Amerikā, lai atkal stātos savā godpilnajā – Lielbritānijas labākā dīdžeja vietā un saskrienas ar Grāfu. Šī konfrontācija noslēdzas ar nervus kutinošu un dramatisku cīņu.
Bet tajā pašā laikā Lielbritānijas valdība pieņem lēmumu, kas apdraud pirātisko radiostaciju turpmāko darbību...
Ieteikt filmu
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:8.21/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:8.17/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:8.15/10
IMDB.com filmas reitings:7.3/10

Komentāri par filmu Radio pirāti

8
Kajamgajeja burvīgi aktieri (visi šķiet kā veci paziņas no Love actually), precīza atmosfēra, forša mūzika.. režisors gan visa tā laikā snauž un aizmirst vismaz paīsināt notiekošo..bet sajūta kā pēc pasēdēšanas ar druagiem - laba!:) 2009-05-19 20:28
8
Kr_Rumpumpele  (sieviete, 40) ļoti, ļoti, ļoti laba filma! ir vērts izbaudīt šo atmosfēru, noskaņu!:) 2009-05-22 15:00
8
bibuu  (sieviete, 28) interesanta :) ar labu mūziku :) 2009-08-14 10:49
10
pavasara_iluuzija  (sieviete, 21) Pēc IT Crowd noskatīšanās grūti bija uztvert aktierus jaunajā ampluā. Visā visumā ļoti skatāma filma! :) 2009-09-07 10:29
Atzīmju sadalījums
1
2
3
4
5 7%
6
7 18%
8 39%
9 11%
10 25%
Komentēt filmu "Radio pirāti"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (8)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅