Filmas pēc kategorijas



Aktieri



Kegnija un Leisija

Kegnija un Leisija plakāts
Kegnija un Lesija – it kā viss būtu skaidrs, bet kāpēc ATGRIE ANĀS? Tāpēc, ka astoņdesmitajos gados TV ekrānos ilgu laiku valdīja divas gudras un drosmīgas detektīves – Merija Beta Leisija un Kristīne Kegnija. Savstarpēji visai atšķirīgas gan izskatā, gan dzīves uztverē, tomēr abas kā profesionāles – perfektas. Grūta un bīstama profesija, abām uzņēmīgajām kundzēm bieži vien nākas nokļūt visai riskantās situācijās, jo pretī stājas cilvēki no noziedznieku pasaules. Katrai ir arī savas rūpes par ģimeni, par tuviem cilvēkiem. Tā veidojās visai pievilcīgs, notikumiem bagāts vēstījums, kur galvenās bija jau minētās detektīves – Tīna Deilija (Leisija) un arona Glesa (Kegnija). Tas atspoguļojas arī profesionālajos vērtējumos – seriāls apbalvots ar Zelta Globusu, saņēmis divdesmit deviņus citus nozīmīgus apbalvojumus un četrdesmit četras reizes nominēts apbalvojumiem. Tīna Deilija par Leisijas lomu saņēmusi četras EMMY balvas, Šarona Glesa par Kegniju – divas EMMY. Tātad – par patikšanu visiem, kas daudzus gadus bija dzīvojuši, pārdzīvojuši, cietuši un priecājušies kopā ar Leisiju un Kegniju, deviņdesmitajos gados viņas atkal atsāk savu ekrāna dzīvi vairākās filmās. Pirmā – "Kegnija un Leisija: atgriešanās". Atgriežas Kegnija un Leisija, atgriežas viņu kolēģi, atgriežas tuvinieki. Viss sākas ar sievišķīgu gatavošanos svinībām, viss arī būtu gaiši un priecīgi, bet tad Merijas Betas dzīves biedrs pēkšņi zaudē samaņu, viņu aizved uz slimnīcu. Kā tas beigsies? Arī šajā gadījumā Merijai Betai vienmēr līdzās ir Kristīna. Tāpat kā vēlāk, kad abas jau pilnā bruņojumā iesaistās profesijas diktētos notikumos…
Ieteikt filmu
IMDB.com filmas reitings:7.1/10
Komentēt filmu "Kegnija un Leisija"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅