Filmas pēc kategorijasAktieriViss zudis

Viss zudis plakāts
Tālu Indijas okeāna plašumos kāds cilvēks (Redfords) pamostas, kad viņa 39 pēdu garā jahta saduras ar kravas pārvadājumu konteineru. Jahtas navigācijas iekārta un rācija ir sabojāta, un viņš, pašam to nezinot, virzās pretī vētrai. Neskatoties uz to, ka viņam izdodas salabot sadursmē bojāto jahtas sānu, par spīti viņa burātāja intuīcijai un fiziskajai izturībai, viņš tik tikko izdzīvo spēcīgajā vētrā un paliek uz glābšanas plosta.
Liekot lietā vien sekstantu un navigācijas kartes, lai noteiktu jahtas atrašanās vietu un kursu, viņš ir spiests paļauties uz okeāna straumēm, ka tās aiznesīs plostu līdz kravas kuģu jūras ceļam, cerībā tur nokļūt uz kāda no garāmbraucošajiem kuģiem. Taču saule ir nepielūdzama, pārtikas krājumi strauji izsīkst un drīz viņš saprot, ka viņa liktenis var izšķirties kuru katru brīdi.

ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Roberts Redfords – galvenajā lomā stāstā par cilvēka izturības robežām, vienatnē cīnoties par izdzīvošanu okeānā. Filmas scenārija autors un režisors ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® nominants J.C. Čandors (Margin Call).
Ieteikt filmu
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:8.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:8.00/10
IMDB.com filmas reitings:6.9/10

Komentāri par filmu Viss zudis

8
oHo  (vīrietis, 36) Spēcīgi un reāli.
Filmas laikā tiek pateikti labi ja pārdesmit vārdi. 2014-01-12 21:01
Komentēt filmu "Viss zudis"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅