Filmas pēc kategorijasAktieriViss visur vienlaikus

Viss visur vienlaikus plakāts
Veļas mazgātavas īpašniece Evelīna ne pārāk spīdoši orientējas finansēs un ir nonākusi nodokļu inspektores nežēlastībā. Kādā no vizītēm nodokļu departamentā notiek neparastas lietas - Evelīnas vīrs apgalvo, ka nemaz nav viņas laulātais, bet gan ieradies šeit no paralēlās pasaules. Negaidītu notikumu virkne piedāvā sievietei ieskatīties paralēlās pasaulēs un atklāj dažādus scenārijus, kā būtu izvērtusies viņas dzīve, ja viņa jaunībā būtu pieņēmusi citus lēmumus.
Ieteikt filmu
Viss visur vienlaikus foto 2 Viss visur vienlaikus foto 3 Viss visur vienlaikus foto 4 Viss visur vienlaikus foto 5 Viss visur vienlaikus foto 6 Viss visur vienlaikus foto 7 Viss visur vienlaikus foto 8 Viss visur vienlaikus foto 9 Viss visur vienlaikus foto 10 Viss visur vienlaikus foto 11 Viss visur vienlaikus foto 12 Viss visur vienlaikus foto 13
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:10.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:10.00/10
IMDB.com filmas reitings:8.0/10

Komentāri par filmu Viss visur vienlaikus

10
Aleksejs  (vīrietis, 30) Filma ir redzēta. Nebūs piemērota vecumam līdz kādie 16+. Filmā ir 2 galvenās problēmas,kuras tiek īpaši akcentētas.
1.šķiršanās
2.parādsaistības
Pārsvarā filmā tiek iekļautas scēnas vai nu Eirotiska rakstura vai šausmu,tā atslābinot lietotāju no galvenās varones problēmām.
Filma ir laba,ja to skatās pilnā apjomā tur ir ielikti pāris dziļi momenti,kurus ar visu "lēkšanu laikā un telpā",cīņu ar ļauno utt.. lietotājs var palaist garām.

Kādēļ 10? Filmai ir savi knifiņi,kurus mēdz saprast,ja noskatās filmu atkārtoti. 2022-05-31 11:47
Komentēt filmu "Viss visur vienlaikus"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅