Filmas pēc kategorijasAktieriVeču revanšs

Veču revanšs plakāts
Sava laika sīvākie sāncenši boksā - Billijs, saukts Mazais, un Henrijs, saukts Nazis - 30 gadus pēc karjeras beigām atgriežas ringā uz izšķirošo maču. Slavas dienās Pitsburgas boksa zvaigznes bija pa kārtai viens otru uzvarējuši, taču izšķirošais mačs tā arī nekad nenotika, jo spēles priekšvakarā Nazis negaidīti paziņoja, ka aiziet no boksa, nepaskaidrojot iemeslus.
30 gadus vēlāk jauniņs boksa menedžeris, cerēdams, ka ar to varēs nopelnīt, pierunā abus sāncenšus atgriezties ringā uz izšķirošo maču, lai noskaidrotu uzvarētāju.
Komēdijā „Veču revanšs” galvenās lomas atveido leģendārie aktieri Roberts de Niro (Raging Bull, Silver Linings Playbook) un Silvestrs Satllone (Rocky, The Expendables).

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Ieteikt filmu
Veču revanšs foto 1 Veču revanšs foto 2 Veču revanšs foto 3 Veču revanšs foto 4 Veču revanšs foto 5 Veču revanšs foto 6 Veču revanšs foto 7 Veču revanšs foto 8 Veču revanšs foto 9 Veču revanšs foto 10 Veču revanšs foto 11 Veču revanšs foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:7.00/10
IMDB.com filmas reitings:6.4/10

Komentāri par filmu Veču revanšs

7
common  (vīrietis, 56) iedvesmojoshi ...vechi -pensionaari ...DeNiro jau 70 ...un shitaa filmeeties ....nu, laab -ciinjas ir iestudeetas....bet ar visu to - visu cienju!:)....interesants man shkjita DeNiro deela lomas aktieris - varbuut buus jauna zvaigzne?:) 2014-01-17 08:46
Komentēt filmu "Veču revanšs"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv