Filmas pēc kategorijasAktieriUn tagad… dāmas un kungi

Un tagad… dāmas un kungi plakāts
“Un tagad… dāmas un kungi” ir mīlas stāsts, sākotnēji iecerēts kā trilleris. Filma balansē uz vairāku žanru robežas, tomēr visprecīzāk laikam to būtu nodēvēt par romantisku drāmu, un tajā skan daudz skaistu dziesmu Patrīcijas Kāsas izpildījumā.
Klods Lelušs kārtējo reizi smalki risina attiecības starp vīrieti un sievieti.
Liktenis bija lēmis satikties vīrietim un sievietei, kas bija apsēsti ar vienu domu – aizmirst savu pagātni. Abi, vīlušies mīlestībā, bēg no tās. Bet dzīve izdara pati savas korekcijas…
Viņš…
Angļu gangsteris Valentains (Džeremijs Aironss) dodas jūrā greznā sporta burulaivā – viens pats ceļojumā apkārt pasaulei – vairāk bēgot no savas pagātnes, nevis no policijas. Lielisks pārģērbšanās un maskēšanās meistars, Valentains ir aplaupījis dažus no lielākajiem juvelierizstrādājumu veikaliem pasaulē, spoži izmantojot vienīgi divus ieročus – iebaidīšanu un humoru. Kādā izšķirošā dzīves brīdī viņš cieši apņemas atlīdzināt visiem saviem upuriem.
Un viņa…
Tajā pašā laikā, pametusi Parīzi, ar domu aizmirst mīļoto vīrieti, kurš to nodevis, Marokas viesnīcas pianobārā piepelnās talantīga džeza dziedātāja (Patrīcija Kāsa), dziedot blūzus absolūtā vienaldzībā nīkstošiem dīkdieņiem.
Ieteikt filmu
Un tagad… dāmas un kungi foto 2 Un tagad… dāmas un kungi foto 3 Un tagad… dāmas un kungi foto 4 Un tagad… dāmas un kungi foto 5 Un tagad… dāmas un kungi foto 6 Un tagad… dāmas un kungi foto 7 Un tagad… dāmas un kungi foto 8 Un tagad… dāmas un kungi foto 9 Un tagad… dāmas un kungi foto 10 Un tagad… dāmas un kungi foto 11 Un tagad… dāmas un kungi foto 12 Un tagad… dāmas un kungi foto 13
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:6.67/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:5.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:10.00/10
IMDB.com filmas reitings:6.1/10

Komentāri par filmu Un tagad… dāmas un kungi

10
aquamarine789
vīrietis, 35
2013-07-13 17:39
5
Lady_Fox
sieviete, 57
2011-03-26 23:48
5
undinite84
sieviete, 27
2011-03-16 14:01
Komentēt filmu "Un tagad… dāmas un kungi"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (2)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅