Filmas pēc kategorijasAktieriSabotāža

Sabotāža plakāts
ASV narkotiku apkarošanas pārvaldes elites vienība darbojas nevainojami. Tajā dien labākie no labākajiem. Līderis Džons Vortons (A. Švarcenegers) nav guvis cieņu ar tukšu salmu kulšanu. Viņš uzticas savējiem, un viņi uzticas cits citam. Vienība savā ziņā kļuvusi par ģimeni. Tā arī turpinātos, ja kāda operācija nebūtu visu sabojājusi.
Vienība sekmīgi dodas uzbrukumā narkotiku karteļa konspiratīvajam dzīvoklim, taču pati kļūst par vajātāju mērķi. Operācijas laikā pazūd 10 miljoni dolāru, un vienība ir starp aizdomās turamajiem. Spriedze sasniedz kulmināciju, kad kāds citu pēc cita nonāvē operācijas dalībniekus. Stāvokli sarežģī tas, ka nevienam nedrīkst uzticēties.
Filmas scenārija pamatā ir Agatas Kristi stāsta brīva interpretācija, tāpēc gaidāms, ka intriga neatslābs līdz pašām beigām. „Sabotāža” ir skarba mūsdienu krimināldrāma ar Arnolda Švarcenegera karjeras sākuma posma grāvēju elementiem.
Ieteikt filmu
Sabotāža foto 1 Sabotāža foto 2 Sabotāža foto 3 Sabotāža foto 4 Sabotāža foto 5 Sabotāža foto 6 Sabotāža foto 7 Sabotāža foto 8 Sabotāža foto 9 Sabotāža foto 10 Sabotāža foto 11 Sabotāža foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:2.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:2.00/10
IMDB.com filmas reitings:5.7/10

Komentāri par filmu Sabotāža

2
Mentor  (vīrietis, 29) Īsos vārdos - filma, kurā Švarcis, atriebjot savas sievas nāvi, pāris siltos pataisa aukstus. Mazliet atsauca atmiņā ainas no saulainās bērnības iekš tādām filmām kā Komando un Terminators. Rezumējot - mēsls, bet bija ziņkāre noskatīties! 2014-05-04 20:08
1
armin
vīrietis, 31
2014-04-30 22:52
3
wwerty
vīrietis, 50
2014-04-29 20:13
Komentēt filmu "Sabotāža"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅