Filmas pēc kategorijasAktieriReiz Ziemassvētkos

Reiz Ziemassvētkos plakāts
Keitai, kura visu gadu strādā par rūķi Ziemassvētku veikaliņā, ir raksturīgi pieņemt nepareizus lēmumus. Viņas dzīve ir `uzkārusies`, viņa aizraujas ar alkoholu, un zvaniņi pie viņas rūķa kurpēm jau sen kaitina, nevis iepriecina. Kad Keitas dzīvē kā no zila gaisa nez no kurienes uzrodas Toms, viņš tai šķiet pārāk gaišs, labsirdīgs un nesavtīgs, lai būtu īsts. Kamēr Londona ietinas gada nogales maģijā, izskatās, ka Keitai un Tomam nekas un neviens nespēs palīdzēt atrast ceļu vienam pie otra. Taču dažkārt ir jāļauj, lai sniegs snieg, jāieklausās sirdsbalsī un vienkārši jānotic.
Romantiskais stāsts “Reiz Ziemassvētkos” ir īpašs, jo tajā skan Džordža Maikla mūzika - sākot ar slaveno “Last Christmas” līdz iepriekš vēl nedzirdētiem Grammy balvas ieguvēja skaņdarbiem.
Ieteikt filmu
Reiz Ziemassvētkos foto 2 Reiz Ziemassvētkos foto 3 Reiz Ziemassvētkos foto 4 Reiz Ziemassvētkos foto 5 Reiz Ziemassvētkos foto 6 Reiz Ziemassvētkos foto 7 Reiz Ziemassvētkos foto 8 Reiz Ziemassvētkos foto 9 Reiz Ziemassvētkos foto 10 Reiz Ziemassvētkos foto 11 Reiz Ziemassvētkos foto 12 Reiz Ziemassvētkos foto 13
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:8.50/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:8.50/10
IMDB.com filmas reitings:6.6/10

Komentāri par filmu Reiz Ziemassvētkos

8
sniegparslinja  (sieviete, 46) Romantiski emocionāla....patika! 2019-12-12 23:23
9
Laila
sieviete, 37
2019-12-23 11:28
Komentēt filmu "Reiz Ziemassvētkos"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv