Filmas pēc kategorijasAktieriPestīšana

Pestīšana plakāts
Amerika, astoņpadsmitā gadsimta beigas. Kādas dāņu ģimenes sapņus par jaunu, skaistu dzīvi "mežonīgajos rietumos" pārtrauc neliešu banda, kura aukstasinīgi izrēķinās ar visiem, izņemot ģimenes galvu (Mads Mikkelsens). Izmisis un saniknots, viņš atriebjas, ar to izsaucot pār savu galvu vietējās bandas vadoņa (Džefrijs Dīns Morgans) dusmas. Vietējie iedzīvotāji un pat likuma sargi bailēs izvairās no konflikta, un viņam neatliek nekas cits kā stāties uz kara takas vienam… un viņa atriebība būs leģendāra.

Kamēr vesterna dzimtenē Holivudā šis žanrs tik tikko rāpjas ārā no kinematogrāfiskā kapa, tas lielā mērā plaukst un zeļ citur, arī t.s. "vecajā pasaulē", un šoreiz mūs ir apciemojis pārstāvis no Dānijas (!), ar dāņu supersmagsvaru Madu Mikkelsenu ("Hannibal") galvenajā lomā. Režisora Kristiana Levriga rokrakstā jūtams Vecās Eiropas kolonizatoru krampis, bet lielisko aktieru ansambli papildina pirmšķirīgs ļaundaris Džefrijs Dīns Morgans, liktenīgā skaistule Eva Grīna ("Casino Royale") un īsts britu džentlmenis Džonatans Praiss ("Pirates of the Caribbean"), vēlreiz apliecinot, ka šo odu vesterniem, skarbākiem laikiem un prēriju iekarotājiem no okeāna otras puses nedrīkst laist garām!
Ieteikt filmu
Pestīšana foto 1 Pestīšana foto 2 Pestīšana foto 3 Pestīšana foto 4 Pestīšana foto 5 Pestīšana foto 6 Pestīšana foto 7 Pestīšana foto 8 Pestīšana foto 9 Pestīšana foto 10 Pestīšana foto 11 Pestīšana foto 12
IMDB.com filmas reitings:6.7/10
Komentēt filmu "Pestīšana"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅