Filmas pēc kategorijasAktieriPar Mēriju Popinsu un Benksa kungu

Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu plakāts
"Mērijas Popinsas" ceļojums uz lielo ekrānu sākās brīdī, kad Volta Disneja meitas lūdza tēvam radīt filmu par viņu iemīļoto grāmatu, P.L. Traversas "Mēriju Popinsu". Volts viņām to apsolīja, nenojauzdams, ka tas prasīs veselus 20 gadus. Lai iegūtu tiesības uzņemt filmu pēc šīs grāmatas motīviem, Voltam priekšā ilgas un neauglīgas pārrunas ar ietiepīgo rakstnieci, kuru absolūti neinteresē iespēja sevis loloti auklīti atdot par ēsmu Holivudas konveijeram.
Taču, kad viņas iztikas līdzekļi ievērojami izsīkst, Traversa negribīgi tomēr piekrīt doties uz Losandželosu, lai paklausītos kādi ir Disneja grāmatas adatpācijas plāni.
Divās nedēļās, ko viņa pavada Holivudā, Disnejs izmēģina daudz un dažādu līdzekļu, kaču Traversa ir nelokāma - filmas scenārijs tiks veidots stingrā viņas uzraudzībā un nekāda māžošanās netiks pieļauta. Omulīgajam Disnejam atliek tikai bezpalīdzīgi nolūkoties kā stingrā angļu lēdija kļūst par noteicēju viņa impērijā, taču abi kopā viņi radīs vienu no aizkustinošākajām un auditorijas visiemīļotākajām filmām kino vēsturē.
Ieteikt filmu
Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 1 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 2 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 3 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 4 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 5 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 6 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 7 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 8 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 9 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 10 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 11 Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:9.00/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:9.00/10
IMDB.com filmas reitings:7.5/10

Komentāri par filmu Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu

9
Incy_di  (sieviete, 27) Emocionāls stāsts, skaists tēlojums; saraudina vai vismaz aizkustina pat cietākās sirdis :) 2014-02-23 21:51
9
gailene
sieviete, 45
2014-03-08 22:36
Komentēt filmu "Par Mēriju Popinsu un Benksa kungu"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅