Filmas pēc kategorijasAktieriNeptūna sarma

Kino programma "Black Matters. Laikmetīgas melnās* balsis kino", kas veidota sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, piedāvā trīs augsti novērtētu filmu izlasi, kas aplūko melno* realitāti no trīs mākslinieciski augstvērtīgiem un neparastiem aspektiem.

Programmu noslēdz "Neptūna sarma" - mīlasstāsts par diviem hakeriem, kuri revolucionārā darbībā pret savas mītnes zemes vērtīgā resursa, koltāna rūdas, izsaimniekošanu, dodas misijā, kas uzlauž ne tikai mājaslapas un serverus, bet arī dzimumu binaritāti un, iespējams, pašu realitāti.

Režisora, hiphopa mākslinieka un dzejnieka Saula Viljamsa filmu “Neptūna sarma” kino kritiķi dēvē par “afro-pesimisma” un “afro-futūrisma” mūziklu, izceļot tā hipnotizējošo formu un saturu. Ne velti Ruandā uzņemtā filma novērtēta ar nomināciju 2021. gada Kannu kinofestivālā!

"Melnā* kultūra" – ko ietver termins, ar kuru raksturojam kultūras un prakses, kas sastopamas no Dienvidamerikas līdz Austrālijai, no tradīcijām Āfrikā līdz urbāniem ritmiem lielpilsētās ASV? Šķiet, ka aiz termina jāliek atzīme un jāsāk saruna caur zemsvītras piezīmēm!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
Ieteikt filmu
Komentēt filmu "Neptūna sarma"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅