Filmas pēc kategorijasAktieriNākamgad šajā pašā laikā

Nākamgad šajā pašā laikā plakāts
Minija (Sofija Kūksone) un Kvinns (Lūsjēns Laviskonts) dzimuši Vecgada vakarā vienā slimnīcā ar pāris minūšu starpību. Lai arī viņu dzīves sākās gandrīz vienlaicīgi, tagad viņu pasaules nevarētu būt dažādākas. 30 gadus vēlāk Kvinns ir šarmants uzņēmējs, un Minija ir mūžam izklaidīga gardu kūku cepēja, kuras bizness un personīgās attiecības ir uz sabrukšanas robežas.

Katru gadu viņas dzimšanas dienā notiek dažādas ķibeles, un šis gads nav izņēmums… Dodoties uz drauga ballīti, viņas svārki iesprūst metro durvīs, kad viņa tur ierodas, kāda viešņa apvemj Minijas džemperi un, it kā ar to jau nepietiktu, tualetes durvis iesprūst… Nākamajā rītā, pēc nakts, kas pavadīta, guļot uz grīdas no tualetes papīra veidotā gultā, izspūrušo Miniju izglābj seksīgs svešinieks, ballītes rīkotājas puisis Kvinns. Pretojoties pēkšņai un neizskaidrojamai ķīmijai starp viņiem, Minija atsaka viņa piedāvājumam kopā brokastot. Bet pēc “neveiksmīgā” vakara jauno cilvēku ceļi atkal krustojas. Paliek arvien grūtāk vienam otru aizmirst. Varbūt pats liktenis grib viņus savest kopā?
Ieteikt filmu
Nākamgad šajā pašā laikā foto 2 Nākamgad šajā pašā laikā foto 3 Nākamgad šajā pašā laikā foto 4 Nākamgad šajā pašā laikā foto 5 Nākamgad šajā pašā laikā foto 6 Nākamgad šajā pašā laikā foto 7 Nākamgad šajā pašā laikā foto 8 Nākamgad šajā pašā laikā foto 9 Nākamgad šajā pašā laikā foto 10 Nākamgad šajā pašā laikā foto 11 Nākamgad šajā pašā laikā foto 12 Nākamgad šajā pašā laikā foto 13
IMDB.com filmas reitings:6.5/10
Komentēt filmu "Nākamgad šajā pašā laikā"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅