Filmas pēc kategorijasAktieriMorgana kunga pēdējā mīla

Morgana kunga pēdējā mīla plakāts
"Parasti mēs nemīlam pašu dzīvi – mēs mīlam cilvēkus, vietas, dzīvniekus, atmiņas, literatūru, mūziku. Pēc tam mēs sastopam cilvēku, kam atdāvājam visu savu mīlestību, visu, kas mums ir. Un tad, kad šo cilvēku zaudējam, it viss mums beidz pastāvēt. Bet pasaulē jau nekas nemainās."
Vientuļi un noslēgti Parīzē dzīvo pensionēts amerikāņu profesors. Ieslīdzis dziļā aizmirstībā, bijušais filozofijas pasniedzējs ir zaudējis to, kā meklējumos sities visu mūžu, – jēgu. Ieskaujošās atmiņas draud pārvērsties halucinācijās, tāpēc viņš neatturami virzās pretī bezdibenim: cīkstēties ar absurdu ir jo īpaši grūti tad, kad esi tik absolūti vientuļš. Šķiet, ka viss visapkārt ir vien dekorācijas: tik lielā mērā viņu pārstājusi interesēt pasaule. Šķiet, ka viss svarīgais viņa dzīvē palicis pagātnē. Un tā arī ir, līdz kādudien autobusā notiek sastapšanās, kas visu maina.
Spožais aktieris sers Maikls Keins radījis nelielu burvīgu ekrāna šedevru, ko gribas noskatīties atkārtoti jau uzreiz pēc iziešanas no kino zāles.
"Morgana kunga pēdējā mīla" ir savdabīga atbilde drūmajai Mihaela Hanekes "Mīlestībai". Aizkustinošo, dziļi izjusto, skaisto stāstu, ko pasteļtoņos caurstrāvo vieglas skumjas, varēja uzņemt vienīgi sieviete. Filma nav par to, kā jādzīvo, bet gan par to, ka ir jādzīvo. Un jādzīvo spilgtu un piesātinātu dzīvi, novērtējot ikkatru tās mirkli.
Smalkās, elegantās pārdomas par vientulību, piedošanu un mīlestību sniedz skatītājam cerību.
Ieteikt filmu
Morgana kunga pēdējā mīla foto 1 Morgana kunga pēdējā mīla foto 2 Morgana kunga pēdējā mīla foto 3 Morgana kunga pēdējā mīla foto 4 Morgana kunga pēdējā mīla foto 5 Morgana kunga pēdējā mīla foto 6 Morgana kunga pēdējā mīla foto 7 Morgana kunga pēdējā mīla foto 8 Morgana kunga pēdējā mīla foto 9 Morgana kunga pēdējā mīla foto 10 Morgana kunga pēdējā mīla foto 11 Morgana kunga pēdējā mīla foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.00/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:7.00/10
IMDB.com filmas reitings:6.8/10

Komentāri par filmu Morgana kunga pēdējā mīla

7
elfijas
sieviete, 44
2014-09-20 13:30
Komentēt filmu "Morgana kunga pēdējā mīla"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv