Filmas pēc kategorijasAktieriMonstrs

Dr Kenzo Tenma ir ļoti talantīgs japāņu ārsts, par viņu ir pārsteigti visi vācijas ārsti . Bet kad vinš redzēja sievieti raudam pēc tā ka viņas vīrs netika izglābts tāpēc ka viņam bija mazāka prioritāte viņš mainīja savus uzskatus . Viņš nolemj ka visi ir vienlīdzīgi . Bet vienu dienu viņam nākas operēt mazu zēnu kurš ticis sašauts galvā pēc viņa vecāku noslepkavošanas tai pat laikā vadība liek viņam operēt pilsētas mēru , bet Tenma nolemj operēt zēnu jo viņš bija pirmais . Tobrīd viņš vēl nenojauta kādu briesmonim viņš ir devis dzīvību . Kādu laiku pēc operācijas zēns pazūd un sākas slepkavības . Tenma nojaušs ka tam visam ir saistība ar viņu . Tiek noslepkavots arī slimnīcas direnkots un Kenzo tiek aukstākā amatā , slepkavības pārtaucas . Pēc 9 gadiem Kenzo paliek slepkavības aculiecinieks un satiek to pašu puiku kuru reiz bija izglābis . Vņš uzzina ka tieši šis zēns arī bija vainīgs pie visām šīm slepkavībām . Kenzo nosūc viņu policijai , bet policija nonotic pēc vēl vienas slepkavības aizdomass krīt uz Kenzo un viņš aizmūk no policijas ar mērķi pierādīt savu nevainību .
Komentārs :
"Ideālu lietu nav, taču šī anime ir tuvu ideālam. Cilvēkiem, kuru prātus nodarbina eksistenciāli jautājumi, slepkavas psiholoģija cilvēka patība un sabiedrības iespaids uz personības veidošanos — must see.
Grafika — nekas izcils, taču labi vien ir ka tā, jo CG pārmērības šo anime neatgriezeniski sabojātu (protams, bez CG neiztiek, taču mēs tam pat nepiegriežam vērību). Aizmirstiet par smukiem ģīmjiem un lielgabarīta krūtīm. te nekā tada nav. Cilvēku animācija maksimāli pietuvināta realitātei (ne gluži Maijas Tabakas un Miervalža Poļa variantā, bet tomēr).
Mūzika — ko te lai saka, neuzbāzīgi paspilgtina uz ekrāna notiekošo, palīdz brīžos, kad palīdzība ir nepieciešama un beigu dziesma ir kaut kas ļoti netipisks, labā nozīmē.
Sižets — bez tā gan mūzika, gan animācija būtu nieks. Detektīvs, mistika, sadzīves drāma tas viss apvienots vienā lieliskā "road" tipa anime. Tas, ka mēs zinām kurš ir un kā izskatās slepkava nepadara stāstu mazāk saistošu un pārsteigumiem trūcīgāku. Notikumi ir interesanti, pelēku tēlu nav, pat t.s. vienas sērijas personāži ir gana spilgti un atmiņā paliekoši. Protams, kā jau tas ir vērojams gandrīz visās anime, kur darbība notiek ārpus Japānas vai Āzijas tur sākas diezgan klišejiska un stereotipiska cilvēku un to dzīvesveida atainošana. No tā neizbēg arī Monster. Un, protams, cilvēkam, kurš kaut virspusēji ir studējis medicīnu, vai noskatījies vairākas sezonas "ER" liksies smieklīgas Kenzo Tenmas "zelta roku" izdarības, taču tie ir sīkumi, kas nespēj izbojāt šo sasodīti labo gargabalu
Anime kopumā piemīt zināma pēcgarša. Tev rodas iespaids, ka laiks, kas pavadīts skatoties Monster nav bijis veltīgs, garīga bagātināšanās ir notikusi (ar mani tā notiek aizvien retāk) un tu gūsti apstiprinājumu, ka anime spēj būt kas vairāk par spilgtiem uzliesmojumiem ekrānā uņ nebeidzamām cīņām starp nenosakāma dzimuma un vecuma radībām.
Vairāk Monster tipa anime un anime kopējais līmenis uzlabosies, taču manī mītošais skarbais reālists saka, ka ši ir un paliks underrated anime, diemžēl.
"
Ieteikt filmu
Monstrs foto 1 Monstrs foto 2 Monstrs foto 3 Monstrs foto 4 Monstrs foto 5 Monstrs foto 6 Monstrs foto 7 Monstrs foto 8 Monstrs foto 9
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:9.50/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:9.50/10
IMDB.com filmas reitings:8.7/10

Komentāri par filmu Monstrs

10
ElfenLied  (vīrietis, 18) Loti laba anime . 2010-11-25 16:06
9
Konkistadors
vīrietis, 19
2011-10-23 13:36
Komentēt filmu "Monstrs"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (2)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅