Filmas pēc kategorijasAktieriMandžūru kandidāts

Mandžūru kandidāts plakāts
Kad Persijas līča kara laikā amerikāņu vienība nonāk aplenkumā, seržants Reimonds Šovs (Šreibers), parādot pašaizliedzību un varonību, izglābj karavīrus un viņu komandieri Benetu Marko (Vašingtons) no drošas nāves. Izmantojot šo notikumu politiskos nolūkos, Šovs ar savas mātes, senatores palīdzību izvirza savu kandidatūru viceprezidenta amatam, kamēr Marko dienām un naktīm vajā biedējoši murgi par to kas bija…, vai arī kas nebija īstenībā noticis.
Mēģinot rast atbildes veicot privātu izmeklēšanu, Marko pārliecinās, ka notikušajā sazvērestībā ir iejaukti gan augsti stāvošas valdības amatpersonas, gan arī varenās korporācijas Manchurian Global pārstāvji.
Laikā, kad visi amerikāņi ir ASV prezidenta vēlēšanu gaidās, viens cilvēks dara visu, lai atklātu sazvērestību, kas slēpjas aiz vēlēšanām, draudot izjaukt demokrātisko iekārtu.
Ieteikt filmu
Mandžūru kandidāts foto 1 Mandžūru kandidāts foto 2 Mandžūru kandidāts foto 3 Mandžūru kandidāts foto 4 Mandžūru kandidāts foto 5 Mandžūru kandidāts foto 6 Mandžūru kandidāts foto 7 Mandžūru kandidāts foto 8 Mandžūru kandidāts foto 9 Mandžūru kandidāts foto 10 Mandžūru kandidāts foto 11 Mandžūru kandidāts foto 12 Mandžūru kandidāts foto 13
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:7.00/10
IMDB.com filmas reitings:7.9/10

Komentāri par filmu Mandžūru kandidāts

7
bukss_a  (vīrietis, 24) ir dažas neprezitātes aprakstā. attēli ir no 2004. gada filmas satura apraksts arī no 2004. gada filmas. aktieru sastāvs un režisors no 1962. gada filmas.
2004. gada filma - http://www.imdb.com/title/tt0368008/
1962. gada filma - http://www.imdb.com/title/tt0056218/ 2013-07-21 00:41
Komentēt filmu "Mandžūru kandidāts"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅