Filmas pēc kategorijasAktieriLa La Land: Kalifornijas sapņi

La La Land: Kalifornijas sapņi plakāts
Mia ir topošā aktrise, kas piestrādā kafejnīcā, pasniedzot latte kafijas filmu zvaigznēm. Viņas mīļotais ir Sebastians, džeza mūziķis, kas mēģina savilkt galus, uzstājoties ar koncertiem šaubīgos un noplukušos bāros. Panākumiem pieaugot, jaunais mīlnieku pāris saskaras ar lēmumiem, kas sāk graut viņu mīlestību. Sapņi, pie kuriem viņi strādājuši tik smagi, nu viņus var izšķirt!
Ieteikt filmu
La La Land: Kalifornijas sapņi foto 1 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 2 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 3 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 4 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 5 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 6 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 7 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 8 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 9 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 10 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 11 La La Land: Kalifornijas sapņi foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.00/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:9.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:5.00/10
IMDB.com filmas reitings:8.6/10

Komentāri par filmu La La Land: Kalifornijas sapņi

9
Klarine  (sieviete, 50) Filma par mīlestību, mūziku un sapņiem! Mūzika filmā ir lieliska, mīlestība saviļņo, bet sapņi ir domāti, lai tos piepildītu vai arī sapņotu par to, kas varēja būt.
Filma apbur ar savu pozitīvismu, labestību un mīlestību pret visu tajā notiekošo savdabīgā miksējumā retro/mūsdienas! Lieliska filma!
2017-01-16 20:33
5
brumzaks  (vīrietis, 31) norm 2016-12-18 13:24
Komentēt filmu "La La Land: Kalifornijas sapņi"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv