Filmas pēc kategorijasAktieriKosmonauts

Kosmonauts plakāts
Lidojums uz Mēnesi, kurš visiem likās par pašu neiespējamāko sapni, kļūst par īstu traģēdiju cilvēkam. Dodoties kosmosā kā uzvarētājs, kā izredzētais, Andrejs nonāk pasaulē, kur laiks posta visu materiālo par spīti garam, kuru nav iespējams izspostīt. Ja Jūs neaizrauj parastais, ja Jūs esat spējīgi redzēt visu sīkas detaļās, tad šis kosmoss ir priekš Jums. Šī filma ir par pasaulē neredzētiem faktiem - spāņu režisora redzējums par Padomju kosmonauta lidojumu uz Mēnesi, juteklisku atskārsmi, centienu, pretrunam, uz atklājumiem un tā mīlestības romantiku, kas aizlido un neatgriežas un tas, kas palika.

Šis stāsts ir izveidots uz reālas padomju savienības 1967 gada lunāras programmas. Starp kosmosu un zemi izveidojās sarežģīts mīlestību trijstūris. Viņš ar viņu sarunājas , bet viņa var tikai pieņemt signālus, bet nekad nevares atbildēt.

Spāņu režisors Nikolas Alkala, par savu skolotāju Nikolas uzskata Andreju Tarkovski, tādēļ "Kosmonauts" elpo ar "Solarisa” tradīciju. Filma demonstrēta četros festivālos: Louisiana International Film Festival, Imagine Science Film Festival(Quito), Cinema at the Edge Festival(LA), New York Film Festival. Filmas mūziku ir uzrakstījis Tarkovska iemīļotais komponists - Eduards Artemjevs.
Ieteikt filmu
Kosmonauts foto 2 Kosmonauts foto 3 Kosmonauts foto 4 Kosmonauts foto 5 Kosmonauts foto 6 Kosmonauts foto 7 Kosmonauts foto 8 Kosmonauts foto 9 Kosmonauts foto 10 Kosmonauts foto 11 Kosmonauts foto 12 Kosmonauts foto 13
IMDB.com filmas reitings:4.0/10
Komentēt filmu "Kosmonauts"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅