Filmas pēc kategorijasAktieriGredzenu pavēlnieks - divi torņi

Gredzenu pavēlnieks - divi torņi plakāts
Tolkīna episkās triloģijas “Gredzenu pavēlnieks”, ko miljoni uzskata par visu laiku labāko piedzīvojumu literatūras paraugu, centrā ir nebeidzamā cīņa par Varas gredzena iegūšanu. Tiklīdz gredzens atgriezīsies pie tā kaldinātāja, Tumsas pavēlnieka Saurona, tas iegūs spēku paverdzināt visu pasauli.
Pirmās daļas beigās pēc Boromira (Šons Bīns) nāves un Gendalfa iekrišanas Kazadūmas dzīlēs, Gredzena brālība izira. Neraugoties uz to katrs trīs jauno grupējumu pārstāvis ir tikpat stiprs savā varonīgajā apņēmībā.
“Divi torņi” sākas Emonuiālu kalnos, kur hobiti Frodo (Elija Vuds) un Sems (Šons Estins) apmaldās un atklāj, ka viņiem seko noslēpumainais Gollums (Endijs Serkiss). Dīvainais radījums, kuru sakropļojusi Gredzena vara, solās aizvest hobitus līdz Mordoras Melnajiem vārtiem. Sems neuzticas jaunajam ceļabiedram, bet Frodo pažēlo Gollumu, kurš, gluži kā viņš pats, reiz bijis Gredzena glabātājs.
Aragorns (Vigo Mortensens) , elfu strēlnieks Legolass (Orlando Blūms) un rūķis Gimli (Džons Rīss-Deiviss), šķērsojot Viduszemi, nonāk aplenktajā Rohanā, kuras reiz dižais valdnieks Teodens kritis par upuri Sarumana lāstam. Eovina (Miranda Otto), valdnieka brāļameita, saskata Aragornā vadoni. Kaut arī Aragorns nav vienaldzīgs pret skaistuli, viņam nepārtraukti jāatceras viņa iemīļotā elfa Arvena (Līva Tailere) un abu noslēgtā savienība.
Gendalfs (Ians Makelens) pēc neveiksmīgās cīņas ar Balrogu atdzimis kā Gendalfs Baltais atgādina Aragornam, ka viņa liktenis ir vienot Rohanas ļaudis kopīgai cīņai ar pēdējo cilvēku bastionu, kas vēl palicis neskarts, Gondoru.
Pa to laiku hobiti Merijs un Pipins pašu spēkiem aizbēg no urukhaju gūsta un nonāk noslēpumainajā Fangornas mežām kur negaidīti satiek sabiedroto – Kokbārdi, dzīvu, staigājošu kokganu no meža, ko iznīcinājis Sarumans.
Savos atšķirīgajos ceļos brālība sastapsies ar neskaitāmiem karapūļiem un viltu, kā arī pieredzēs dažādus brīnumus un nelokāmu savu cilšu spēku. Visi kopā tiem nāksies turēties pretī Divu torņu spēkam – Ortanka tornim Isengārdā, kur ļaunais burvis Sarumans sapulcējis karapūli no 10 000 cīnītājiem, un Saurona cietoksnim Baraduram Mordoras tumšajās dzīlēs.
Ieteikt filmu
Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 2 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 3 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 4 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 5 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 6 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 7 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 8 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 9 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 10 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 11 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 12 Gredzenu pavēlnieks - divi torņi foto 13
Filmas "Gredzenu pavēlnieks - divi torņi" video
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:8.06/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:8.51/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:8.45/10
IMDB.com filmas reitings:8.8/10

Komentāri par filmu Gredzenu pavēlnieks - divi torņi

Ilze Filma "Gredzenu pavēlnieks" ar krāšņiem dabas skatiem veido tiesām pasakainu gaisotni. Lasot Tolkīna pirmo grāmatu, ka viņš pats saka - bērniem - tā likās daudz mīļāka. Kāpēc režisors izveidojis filmu tik ļaunu, ar nepārspējamu uzsvaru uz ļauno?Amerikāņu filmas var ļoti ātri atpazīt pēc to stila. Nepatika tas, ka šajā filmā tika izmantota tik daudz datorgrafika - filma šķita samākslota.Oponējot pašas teiktajam - īsta pasaka, labi aktieri,interesanti satikt hobitu viņa mazajā alā un sekot viņa piedzīvojumiem.Neesmu lasījusi triloģiju, cik zinu tā vēl tikai top latviskajā variantā.
 2003-01-27 13:47
Iveta Tolkins joprojaam saglaba intrigu- izdosies vai ne mazajam hobitam nogadat grdzenu istaja vieta. tomer filmas otra dala atklaaj ari skumigu notikumu, kas muus var paasteigt treshaja dala, par kuras dzimsanu saubas nerodas, drosmigajam puisenam iespejams naaksies zaudet dzivibu. Sizetiski filma vaja, tomeer muzigi dziva laba- ljauna ciina piesaista ekranam liekot aizmirst laiku un telpu kuraa atrodies. Lieliskie viduslaiku miiti atdzivojas films, tomer "cilveciskais faktors" nospiez,- proti- atdzivojushies koki ir lidzigi cilvekiem- 2 kajas, 2 rokas, galva, savas domas. Tachu koku valoda uzvedii tadu mistikas pieskanu, kas ljauj pievert actinas uz ieprieksmineeto.
Kopuma vertejot- labi, ka buus treshaa dalja, slikti,- ka ta bus jagaida ilgi...Iesaku skatities vakarpuse, tas raisiis par domas par to, vai muusu pasauletieshaam neiet uz galu kaa to sludina Tolkiins.....  2003-01-27 13:47
Ivars Saule Shii noteikti nav taa filma, kuru vajadzeetu skatiities, nenoskatoties filmas pirmo dalju. Divi Tornji pati par sevi ir dazhaadu notikumu, praktiski gandriiz kaa iisfilmu, savirkneejums, kas visu laiku tiek paartraukts pashaa interesantaakajaa momentaa, bet beigaas tomeer nemanaami apvienojas un izveershas kaa viena liela kauja par briiviibu.
Filmaa ir ljoti daudz, un arii ljoti kvalitatiivi specefekti, buutiibaa filma balstaas tieshi uz specefektiem. Deelj specefektiem vien ir veerts iet uz kino un noskatiities sho gandriiz triis stundas garo piedziivojumu filmu. Patiikami ir arii tas, ka ik pa briidim shajaa tumsas speekiem paarnjemtajaa filmaa paraadaas arii kaads joks, tas filmai piedod dziiviigumu. Un viskomiskaakais teels shajaa filmaa ir ruukjis Gimli, kas ar savu shkjietamo neveikliibu speej sasmiidinaat pat pashus nopietnaakos skatiitaajus. Filmaa ir arii ljoti daudz un iespaidiigi kauju skati. Sevishkji iespaidiiga ir peedeejaa kauja, kuraaa ciinaas cilveeku un elfu apvienotaa armija pret ljauno speeku armiju. Uz lielaa ekraana tas viss rada ljoti lielu iespaidu un peedeejaa filmas stunda paskrien kaa veeja spaarniem.
Negatiivais:diezgan nesaprotams un saraustiits saakums, tiem, kas nav edzeejushi pirmo filmu, otraa vareetu likties garlaiciiga, vismaz saakumaa, filmas garums gandriiz triis stundas - ja tanii dienaa pirms filmas ir seedeets veel kaut kur citur, var saakt saapeet mugura.
Pozitiivaas lietas: laba aktieru speele, profesionaala un ljoti reaalistiska datorgrafika(Golluma teels un staigaajoshie koki), iespaidiigi dabas un kauju skati.
Filma ir to veerta, lai tai ziedotu 3 stundas no savas dziives. 2003-01-27 13:48
Agnese Patiesiibaa pirms noskatiities sho filmu, es biju dzirdeejusi divus pilniigi preteejus skatiitaaju viedokljus, vieni bija tie kas noskatiijaas sho filmu, ja vispaar noskatiijaas un neko nesaprata no taa ko redzeeja, tikai to virspuseejo, otri bija tie kas zina par ko ir Gredzenu paveelnieks un ir lasiijushi Tolkiina darbus, es piederu pie peedeejiem un mani shii filma patiesi sajusminaaja, un es dziivoju liidzi visiem paardziivojumiem un liktens pagriezieniem shajaa Tolkiina trilogjijas 2. daljas ekranizeejumaa, man patiesi patika shii lente un es ar nepacietiibu gaidiishu peedeejo - 3. Gredzenu paveelnieka dalju, un labais uzvarees ;) 2003-01-27 13:48
Juris Jaa gan tad nu esam saagaidiijushi arii turpinaajumu...
Ko lai pasaka par sho pasaku lielajiem beerniem
Tolkiina (vai Tolkiena) nopelns shajaa garadarbaa ir neapstriidami vislielaakais, jo rakstnieka radiitie personaazhi ir pietiekoshi teelaini, lai to atdziivinaashana filmaa buutu pietiekami vienkaarsha ... Var daudz laba tiekt par sho filmu un sho to nokritizeet diezgan pamatiigi... galvenie varonji saak zaudeet motivaaciju izpauzt jebkaadu emocionaalu sasprindzinajumu (filami sizhets pnaakumus garanteeja jau filmeejot, ko tur veel teelot kaadas juutas), tiesa dazhbriid ir arii pa kaadai dzirkstei-
tas jaunais zeens, kursh sanjeema apbrunjojumu un vinja acias atspoguljojaas tas, ka riitdienu iespeejams vinjsh arii nesagaidiis... tas tieshaam bija ko verts.
nelamiigais Golems (par vaarda pareizrakstiibu negaranteeju)- vinja personiibas daliishanaas un miimika bija vienkaarshi vienreizeeji (tiesa te jau pamatiigi bija pastraadajusi datortehnika) un bezgala cilveeciski, jutama teela veidotaaju attieksme... to pashu var teikt par enthiem (kokcilveekiem vai civeekkokiem)...
turpretii Gendalfa paarveertiiba peec veiksmiigaas(!) ciinjas ar Balrogu, atdzimishana Gendalfaa Baltajaa ir tik maz apspeepeeleeta - bet taa tachu ir ir tik buutiska ieksheejaa paarveertiiba izniicinot sevii to peleeciibu...
Jo patiesiibaa viss nemaz jau nav tik vienkaarshi,kaa mums te censhas "iebarot" - viens zveeliens ar zobenu un ar lajunumu esam tikushi galaa... dziivee taa nenotiek - lai uzvvareetu ljauno ir jauzveic lajunums sevii un tai buutu jaabuut galvenai filmas idejai...  2003-01-27 13:49
6
Jabba Filmā bija mazaaka dinamika kā pirmajā daļā. Arī specefekti nebija tik labi izdomāti kā pirmajā daļā. Ar datoru veidotā filmas daļa stipri izcēlās no kopējās filmas. Filmas otrodaļu var noskatīties vienu reizi, jo otru reizi tā vairs nepiesaista ne ar specefektiem un aktieru spēli. Filma varēja būt labāka. 2003-02-14 13:11
10
Dinky_Vinky Saakshu ar to, ka filma tieshaam bija lieliska. Man tajaa patika viss. skatoties uz skaistajiem elfiem un klausoties vinnu meelee, pats, gribot vai negribot, iedomaajies sevi par elfu. Skatoties uz drosmiigajiem cilveekiem, pats gribi kljuut par taadu. Cilveeki meklee dazhaadas liidziibas starp sevi un starp filmas varonjiem, lai peec tam vareetu visiem lepni staastiit, ka, redz, es esmu liidziigs Aragornam. Tachu tas nav nekas slikts. Tas tikai pieraada, kaa cilveeki juusmo par sho filmu.
Patiiikami skatiities, kaa filmaa saceljaas daba - t.i. enti, kas beidzot ir noleemushi "sacelties" par savaam tiesiibaam. Ceru, ka redzeesim vinnus arii 3. filmaa.
Gollums, ka jau Gollums - samaitaata buutne ar dziiviibas ieziimeem, liekas fantastiski reaalistisks. gandriiz raudaat gribas par tik sabojaatu dziivi tik simpaatiskam radiijumam. Personiibas daliishanaas uztaisiita lieliski.
Frodo shajaa filmaa beidzot izskatiijas kaut cik cilveeciigs - normaals...
Gimlims (ruukjis) ir tik fantastiski lempiigi cilveeciigs, ka paskatoties uz vinnu tu vari nevilshus saakt smaidiit, jo vinns savaa labsirdiibaa izsatro patiikamu siltumu, atskjiriibaa no pirmas filmas, kur man vinjsh tieshaam nepatika.
Nu es izpluudu un uzrakstiiju paaraak daudz...
Kas par daudz, tas par skaadi.
Ak jaa... veel piebildiishu, ka filmas specefekti un kaujas skati bija ljoti labi! :D
Filmu iesaku noskatiities visiem sevi cienoshiem cilveekiem un kinomiiljiem, kas to jau noteikti ir izdariijushi. ;) 2003-02-21 12:26
10
paliigaa neizpluudiisim paaraak gari-super... skatiijos divreiz un buus arii treshaa reize 2003-02-23 14:05
10
Hedgehog njaa...filma lieliska, bet ne ideaala...jo vareeja redzeet specefektu truukumus... ;)
Bet kopumaa nemot lieliska filma,sen nebija nekas taads redzets...vieniigais zheel, ka naf taadu vairaak, t.i. nav taadu rakstnieku kas vareetu uzrakstiit tik lielisku graamatu...ar tik lielisku izteeli,fantaziju,emociju pasauli...un veelaak graamatas tiek ekranizeetas.Tie kas ir lasiijushi J.R.R.Tolkien graamatas Gredzenu paveelnieks, tad var konstateet nelielu atspeerienu no gramatas satura,tas ir sajuutams filmas otrajaa dalja,bet pirmaa dalja ir perfekti veidota peec graamatas!Ja esat graamatu,vai vienkaarshi labu filmu cieniitaajs(a) tad droshi varat iet uz sho filmu, nenozheelosiet!!! =)
Man drausmiigi patiik Enti(muuzhseni veci koki),un kaujas kas bij lieliski uztaisiits..kaa nekaa veidotas apmeeram 3 meeneshus...emocijas ko izraisiija mazais datorgrafikas monstrinsh Golums...neaizmirstamas!Vienkaarshi iesku noskatiities_nenozheelosiet..!! =) 2003-02-24 11:36
10
twiny Vienīgais ko es varu pateikt pēc šis filmas noskatīšanāas ir, ka otrā daļa ir pārspējusi pirmo. Man ir paties prieks par to. Vis labākais no specefektiem bija mošķītis Golums. Domāju, ka specefekti īstenoja režisora ieceri par šausminošo karu. nevaru vien sagaidīt gredzenu pavēlnieku trešo daļu. Ceru, ka tā dabūs arī Oskaru. Lai izdoddas ! 2003-02-25 08:50
2
Humano Jerunda polnaja... 2003-02-25 12:32
10
zlobinieks Labaa filma, "es ir redzeejis" 2003-02-25 21:58
10
jula Filma ljoti iepatikaas, vieniigi, cik es uzskatu, ka pirmaa bija tomeer interesantaakaa un skaistaa, droshi vien mani itekmeeja kaujas scenas, paaraak daudz, bet nu ko dariit graamataa to ir veel vairaak, paldies par to ka nav attelojushi visas. Gaidiisim naakamo dalju un cereesim, ka taa buus tik pat lieliska.  2003-02-27 13:02
8
_pretty_ Filma bija interesanta, kas arii ir ljoti svariigi, lai vareetu tik ilgi noseedeet kinoteaatrii... Visinteresantaakais varonis bija Golums, briizham ljauns, briizham labs...
Vieniigais, kas man ne visai patiik "Gredzenu pavelnieka" filmaas ir tas, ka taa ir trijaas daljaas un filmas beigas ir taadas nosleepumainas... 2003-02-27 17:23
10
BOLS Šī ir filma,kas noteikti jāredz kinoteātrī,jo mājas apstākļos un tūlkota,tā daudz ko zaudē,kaut gan arī tad tā ir skatāma. 2003-03-01 17:39
4
snufiat Noskatījos gan kino, gan mājās. Atklāti sakot es tā īsti nesapratu kāpēc šī filma ir radīta. Noskatoties pirmo daļu es izgāju no kino pilnīgi bez jebkādām pozitīvām vai negatīvām emocijām. Atceros tikai, ka nevarēju sagaidīt seansa beigas, jo palika gaužām garlaicīgi, bet nu skatoties šo otro daļu, man palika žēl tā laika ko es veltīju šai filmai..... 2003-03-03 10:53
8
beso Filma ir bauda aciim. Tik daudz dabas skatu, kraasnju teerpu...Dazbriid liekas, ka pazuudi tajaa raibumaa. Kaujas skati fantastiksi...Nelielas atkapes no gramatas. Kaa arii man zheel, ka nav uznjemta filma par gramatu, kas ir pirms shiis trilogijas - Hobits. Tas labaak atklatu Gollumu, vinja raksturu un uzvediibas iemeslus. Gollums man tiesham liekas visinteresantaakais filmas teels, saakuma pretiigs, atbaidosh..bet veelaak vinju paliek tik ljoti zheel.Taas acis...
beigas liidziigas pirmajai daljai, gaidiet naakamao dalju vai izlasiet graamatu:)iisteniibaa ljoti iesaku, peec tam interesanti paanalizeet un saliidzinaat avus iedomu teelus ar filmaa atveidotajiem... 2003-03-03 11:53
8
emty Filma paliek filma. Ko tur daudz. Nekaadu "dziljo" domu shaadaa filmaa neatrast, taa ka vareetu to uzskatiit par pasakas ekranizaaciju, sameeraa labaa kvalitaatee. Protams, dazhas lietas liek pasmaidiit, jo shis tas neshtimt, bet vai tad bez taa? patiikami, ka filamaa arii paraadas humorinjsh, kas atgaadina, ka taa ir tikai filma... 2003-03-05 00:47
10
anannuki jauka jau tris reizes nostijos  2003-03-05 16:46
10
Demjan ??? ??????? ?????? ??????????, ??? ???????? ????; ???????????? ????????? ?????; ??????? ? ??????? - ?????? ???????. ??????? - ??? ????. ???? ????????. 2003-03-05 22:31
10
art Man patiik sada tipa filmas! sajaa ir labi masu skati kad jatnieku puulks orkus samin kaa mazus ezus! 2003-03-06 08:19
10
Burvis Fantastiska ar lieliskiem specefektiem, iespaidigi dabas skati. Viens no labakajiem fantastikas zanra atspogulojumiem uz kinoekrana. 2003-03-07 15:57
10
Wearwolf Fantastiski grandioza filma!!!!!Ta turpinat !!!!!Otra dala ir parsteigusi pat pirmu jo pirmaja nebija tada asuma un sasprigtibas ka seit!!!
 2003-03-10 10:41
10
Sister perfekti protams.. 2003-03-12 18:50
8
mause Ne tik laba kaa trilogjijas pirmaa dalja- kur visas 3 stundas seedeeju vienaas bailees;)))) jo briesmas bija uz katra solja... sheit vairaak tika filozofeets... un gala beigaas 1 asinspirts. Fantasy cieniitaajiem filma noteikti patika, savukaart tiem, kuri neko nezinaaja ieprieksh par Golumu, hobitiem, orkiem... utt., nav Tolkiina dailjrades cieniitaaji, vareeja likties kaa kaarteejais murgs, filma peleeciiga un taas mokoshaas 3 stundas vispaar kalngals pacietiibai!!!!

Ar vislielaako nepacietiibu gaidiishu peedeejo trilogjijas dalju, kaut arii iznaakums jau ir zinaams:) 2003-03-14 18:05
8
KONANS_BARBARS labais gabals 2003-03-15 01:02
4
the_sweet eh... aizmigu jau peec piecaam minuuteem ;) 2003-03-17 22:23
8
hijo Neesmu fans, bet filma apbur ar savu veerieniigumu. Pirmaa shkkita labaaka, iespeejams taadeell, ka bija paarsteiguma moments. Otrajaa jautaajums nebija- kas? Bet gan- kaa? Bet noskatiities ir veerts. Laba. 2003-03-21 17:54
10
Osybalds Viennoziimiigi shii filma ieliek paareejaam ar saviem specefektiem. Ar nepacietiibu gaidu "Gredzena paveelnieka" tresho dalju. 2003-03-21 21:34
10
kailaa_maha  (sieviete, 21) Kolosāla filma ar dažādiem efektiem!!! Iespaidīgāka par pirmo filmu. Labs aktieru kolektīvs, kas filmai piedod savu asumu! NU ko vēl var teikt... Protams bija arī tādas vietas, kur vajadzēja būt vienādam grimmam, apģērbam utt., bet tā nebija. Es ievēroju, ka Legolasam (Orlando Blūms) vienā fragmentā ir te brūnas acis, te zaļas. Nu tā. Bija aizmirsis ielikt lēcas acīs. Protam bija arī citi atgadījumi, bet tas filmas jauko tēlu, manās skatījumā, nebojā. Jauka un izklaidējoša filma visai ģimenei. (Nosēdēt kinoteātrī gan bija mazliet par grūtu, jo filma izrādījās ļoti gara, bet, ja ir pacietības, tad ej droši un skaties no visas sirds. (Iesaku līdzi paņemt kaut ko graužamu un dzeramu, savādāk nevarēsiet izturēt vienmuļo sēdēšanu)). 2003-03-22 12:04
4
ONLY_DEVIL ko lai saka man filma taapat kaa pirmaa likas ljoti garlaiciga un nedaudz bezlogiska :( pirmajaa filmaa es vispaar saaku garlaikoties peec pirmajaam 20 min :/ . jaa es atdzistu ka filma bija piesaatinata ar specefektiem , laba aktieru speelee . Ja njem kopumaa tad abas filmas bija ljoti labas piesatinatas ar specefektiem un labiem aktieriem bet mani shiii filma neaizraava nezunus kas man tur taa isti nepatika bet kautkas mani nepiesaistiija gan pirmajai gan otrajai filmai bet noskatiities iesaku jo atradiisies daudzi cilveeki kam shii filma noteikti patix un aiztaus vinjus atskiriiba no manis :) 2003-03-30 20:52
8
melloy Taa kaa esmu liela shiis filmas un taas aktieru fane, tad protams jaasaka, kaa filma bija laba. Vieniigais tas garums... es biju peec tam nogurursi, tagad nevaru tik ljoti izteikties, jo tas bija pasen kad redzeeju, bet viss ir okz. Skaista daba, skaisti aktieri, skaista pasaka. Un vareni kaujas skati! 2003-04-06 00:28
2
krixis man jau ir apnicis viss sitais Gredzenu paveelnieka un Harija Potera bums. Ceru ka driiz vinus beigs uznemt 2003-04-08 20:28
2
Dats Nevaru ciest masu produkciju - 1 2003-04-29 10:15
10
Luizabete  (sieviete, 25) jo tallak , jo labaak! ar intersei gaidu, kas tad notiks pedejaa seeerijaa! beigas gan var paredzet, bet vienalga interesanti! labais ciinas ar ljaunumu..........kaaa vienmeer 2003-09-03 17:16
2
Phose Reaalz murgs :( 2003-10-08 09:53
10
Paola Loti specefektiem bagaata filma, tiesaam labi 2003-10-29 19:03
4
lielaa_zive Filmas otrā daļa ir vēl garlaicīgāka par pirmo.
Iesaku labāk noskatīties šīs filmas krievu parodijversiju, vismaz ir iespēja pasmieties. 2003-11-01 23:50
10
svetoks Sižets ir labs! Katrā daļā ir aizraujoša! Ar jauniem tēliem un cīņam! Jaunie likteņa pagriezieni! Paskatisimies ka beigsies, tad jau vares spriest par filmu kopumā! Bet ta jau iesaku! Aktieri spēle izcili, ka tu patiešam esi liecinieks visam notiekošam!  2003-11-09 17:34
10
cholders paskatoties uz visiem komentariem man paveras mute. var redzet ka par so filmu ir visvairak atsauksmes. salidzinot ar citiem komentariem par citam filmam. lasot gramatu biju parsteigts ka filma ir sis tas pielabots. piemeram: kauja pie pils. gramata nebija teikts ka pils sienu uzpridzina tikai ka pa to caurumu lien ieks orki. filma pat loti labi ir uzlabojusi gramatas textu. ka filma ta bija neatkartojama. es loti reti redzu tadas filmas ka gredzenu pavelnieks. 2003-11-10 17:19
8
Ivosa parasti shaadas filmas neskatos, bet shii man patika...esmu tikai sho seeriju arii redzeejusi...skatiishos naakoshaas arii...:) varbuut...,ja buus kompaanija...;) 2003-11-17 13:46
10
Silent_Assassin Laba filma..viss reaali.. 2003-11-23 16:51
10
Silent_Assassin Tas bija kautkas fantastisks !! 2003-12-14 15:42
10
jelemans Lai gan būdams viens no daudzajiem Dž.R.R. Tolkīna literāro darbu cienītājiem, es nevaru paust neitrālu viedokli, tomēr gribētos teikt ka filma bija ļoti laba. Pārsteidza izmaiņas, kas ir veiktas un filmas atšķirība no grāmatas. Tiem, kas ar šiem darbiem nav iepazinušies, filma varētu likties neskaidra un pārbagāta ar nepazīstamiem nosaukumiem, vārdiem u.t.t. Patīkami pārsteidza Tolkīna izgudroto valodu pielietojums. 2003-12-19 20:19
10
MaiklsLFN Lieliski! 2003-12-29 17:54
4
liepaajniece1 vienkaarsi garlaiciiga filma :( 2004-01-15 19:19
10
arwen Super! Taapat kaa treshaa un pirmaa filma! Burviigi!!! Un kaa vinji puuleejaas lai to visu uztaisiitu! Edorasa panjeema 8 meeneshus ko buuveet, bet filmeeja apmeeram tikai 8 dienas! Savu kaart Helma dziile panjeema 7 meeneshus un to buuveeja tajaa pashaa kalna izliekumaa kur Minastiriitu! 2004-01-25 16:54
6
balahs  (vīrietis, 36) Shii filma bij fantastiska ,visaas noziimees:)!
Manupraat tas ir jauns pagrieziens filmu industrijaa,taa pat kaa savulaik Matrix.Njaaa ,paldies visiem kuri veidoja sho filmu!Es patiesi to BAUDIIJU! 2004-02-10 00:40
10
denija666 nav vārdiem vietas - fantastiski!!!!!!!!!! 2004-02-24 16:34
6
denija666 Fantastiski! 2004-03-02 12:25
10
herzeleid maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan paaaaaaaatika 2004-04-15 22:31
10
bayby superīga filma!Ieteiktu katram to noskatīties.filmā piedalās vieni no labākiem
aktieriem.šī ir viena no labākajām filmām vēsturē. 2004-04-16 18:35
10
ivucis_v Tā ir pati labākā filma ko jebkad esmu redzējusi, t.i. visas triis daļas!!!
pirmo
daļu redzēju tikai vienu reizīti, otro šķiet kādas trīs reizes un trešo daļu arī
trīs!!!
ķerta? Varbūt!
tante vienu daļu noskatījās un pateica, lai viņai piemaksātu
bet vairs neko tādu negribot redzēt!
Gaume jau atšķiras.
Man vienmēr ir patikušas
filmas, it sevišķi piedzīvojumu, mistikas un fantastikas žanros radītās! Bet šī
pārspēj visas līdz šim redzētās! UN redzējusi esmu tik tiešām daudz filmu gan
televizorā, gan kinoteātrī!
vislabāk no varoņiem patika mazais hobits FRODO un elfs
LEGOLAS.
Aizrāva ne tikai masu skati, kaujas , savstarpējās sarunas un attiecības,
bet arī dabas skati... Pēc otrās daļas noskatīšanās gāju uz mājām mācīties
matemātikas eksim, bet man acu priekšā tikai kalni un kalni!!! Labi ka nākamajā dienā
eksis tomēr nenotika! :) 2004-07-02 22:09
10
katjeniite Vislabākā filma ko jebkad esmu redzējusi!!! 2004-07-06 17:34
10
stix saveejie sapratiis!!! 2004-08-27 13:18
10
Auss  (vīrietis, 32) Absoluuti perfekta fantazija! 2009-09-03 10:37
9
Liongirl  (sieviete, 27) visas 3 daļas patikās 2009-11-03 15:21
10
Edzons  (vīrietis, 27) Nav ko piebilst 2010-03-10 16:55
2
karamele29  (sieviete, 25) Nesaistija ne filmas, ne gramatas! 2010-03-11 08:33
10
ElfenLied  (vīrietis, 18) laba filma 2010-07-29 23:14
8
Mandarin  (sieviete, 29) Kaut kā aizrāva... 2010-11-05 20:27
9
felicidad  (sieviete, 31) Viena no labākajām triloģijām filmu vēsturē (manuprāt). Grāmatas gan nelasīju un Tolkiena fane nekad neesmu bijusi. Bet visas filmas ir lieliski uztaisītas - aizrauj izdomātajā pasaulē.
p.s. nesaprotu tos cilvēkus, kuri ieliek 2 un saka, ka ne filmas, ne graamatas nesaistiija - šķiet, ne filma lasīta, ne grāmata lasita. Kā tad varēja izlasīt visu un noskatīties visu, ja tas jau no sākuma nesaista??? Šķiet tāda pat brēka kā Krēslas varinatā - brēc, ka nepatīk, tikai tie, kuri nevienu grāmatas rindiņu nav izlasījuši! 2011-02-16 19:15
7
li3liskais84  (vīrietis, 27) Patika visas daļas , labi pavadīts laiks, specefekti forši , dažās vietās nepatika story, varēja būt bišk reālistiskāks , bet kopumā vienreiz jānoskatās ir :) 2012-07-13 10:02
10
rashida  (sieviete, 38) Protams man patik visas dalas, varu skatities loti biezi un nekad neapnik. 2012-11-07 14:27
10
falkenbah  (vīrietis, 26) Perfect fantasy 2015-10-17 13:07
5
Destiny  (sieviete, 43) Episki skati, labs saturs 2022-06-29 22:24
Atzīmju sadalījums
1
2 4%
3
4 4%
5 5%
6 4%
7 5%
8 19%
9 13%
10 46%
Komentēt filmu "Gredzenu pavēlnieks - divi torņi"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (7)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅