Filmas pēc kategorijasAktieriDzīvā miesa

Dzīvā miesa plakāts
Viktors dzimis Madridē, naktī, kad Franko režīms pasludināja ārkārtas stāvokli valstī. Divdesmit gadus vēlāk, cita nakts spēlē svarīgu lomu Viktora dzīvē. Viņš meklē meiteni Elenu ar kuru iepazinās klubā un pirmo reizi mūžā pārgulējis. Elena atvēra dzīvokļa durvis, jo gaidīja savu narkotiku dīleri. Lai atbrīvotos no Viktora, kuru pat nevarēja atcerēties, Elena izvelk ieroci un nejauši atskan šāviens. Kaimiņi izsauc policiju. Dāvids un Sančo, divi policisti ierodas Elenas dzīvoklī un Viktors nobijies paķer Elenas ieroci. Notiek cīņa starp Viktoru un Sančo un pēc šāviena policists Dāvids krīt no ievainojuma.
Sešus gadus vēlāk Viktors iznāk no cietuma, gluži apsēsts ar domām par savu pirmo meiteni Elenu. Turpretī Elena pa šo laiku ir atbrīvojusies no narkotiku atkarības un apprecējusies ar Dāvidu, kas pārvarējis psiholoģisko traumu un kļuvis par invalīdu basketbola čempionu. Viktors alkst atriebties cilvēkam, kurš atņēmis viņam sešus gadus no viņa dzīves.
Ieteikt filmu
Dzīvā miesa foto 2 Dzīvā miesa foto 3 Dzīvā miesa foto 4 Dzīvā miesa foto 5 Dzīvā miesa foto 6 Dzīvā miesa foto 7 Dzīvā miesa foto 8 Dzīvā miesa foto 9 Dzīvā miesa foto 10 Dzīvā miesa foto 11 Dzīvā miesa foto 12 Dzīvā miesa foto 13
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:9.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:9.00/10
IMDB.com filmas reitings:7.4/10

Komentāri par filmu Dzīvā miesa

9
ezeguls
vīrietis, 41
2012-06-18 22:57
Komentēt filmu "Dzīvā miesa"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv