Filmas pēc kategorijasAktieriDzelzs Tvēriens

Dzelzs Tvēriens plakāts
Fon Ērihu ģimenes galva ir skarbs teksasietis (Holts Makalanijs), apņēmības pilns izdarīt visu, lai palīdzētu saviem dēliem sportā sasniegt to, kas nav izdevies pašam. Viņa slāpes pēc panākumiem kļūst par lāstu, kad likteņa triecieni viens pēc otra sagrauj brāļu attiecības un ilgi loloto amerikāņu sapni, kā arī pārvērš ģimenes mājas par cīņas ringu. Drāma, ko dziedātāja Adele nosaukusi par labāko jebkad redzēto filmu, uzdod jautājumu – kāda ir patiesā cena tik stingrai audzināšanai?

Šo emocionāli satricinošo filmu veidojusi īsta sapņu komanda: psiholoģisko trilleru meistars, režisors un scenārija autors Šons Dērkins, drāmas "Saula dēls" operators Māķāšs Erdēji un fantastiski aktieri: siržu lauzējs Zaks Efrons, seriāla "Lācis" zvaigzne un jaunā "Calvin Klein" seja Džeremijs Alens Vaits, Hariss Dikinsons, kurš mirdz filmā "Skumju trijstūris", un Lilija Džeimsa, kura mirdz šajā vīriešu kompānijā. Studijas "A24" jaunākais hits ir patiess stāsts par kādas ģimenes ambīcijām, triumfu un lāstu.
Ieteikt filmu
Dzelzs Tvēriens foto 2 Dzelzs Tvēriens foto 3 Dzelzs Tvēriens foto 4 Dzelzs Tvēriens foto 5 Dzelzs Tvēriens foto 6 Dzelzs Tvēriens foto 7 Dzelzs Tvēriens foto 8 Dzelzs Tvēriens foto 9
IMDB.com filmas reitings:7.7/10
Komentēt filmu "Dzelzs Tvēriens"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅