Filmas pēc kategorijasAktieriBūt Džūlijai

Būt Džūlijai plakāts
Filma "Būt Džūlijai", kuras pamatā ir Somerseta Moema romāns "Teātris", ir reibinošs komēdijas un drāmas apvienojums, kurā apburošo skatuves karalieni Džūliju Lamberti atveido aktrise Anete Beninga. Filmas darbība risinās trīsdesmito gadu Londonā. Veiksmīgās aktrises Džūlijas Lambertes karjeras spožums sāk bālēt, laulība ar vīru Maiklu (Džeremijs Aironss) vairs nesola pārsteigumus.
Tad Džūlija sastop par sevi divkārt jaunāku amerikāņu puisi Tomu (Šons Evanss), kurš apgalvo, ka ir aktrises kvēls pielūdzējs. Viņa neprātīgi un kaislīgi ļaujas mīlas romānam, kas sagādā bezrūpīgas laimes mirkļus, līdz atklājas, ka puisim ir vēl arī kāda par cienījamo aktrisi daudz jaunāka mīļākā. Džūlija Lamberte, protams, ar savu lomu dzīvē tiek galā tikpat spoži kā uz skatuves.
Kinolente "Būt Džūlijai", ko uzņēmis ungāru režisors Istvāns Sabo, ir smalka kostīmfilma par mākslas sagādātajiem priekiem un bēdām, par mūžīgo jautājumu "kad es tēloju un kad esmu es pati?"
Moema "Teātri" 1978. gadā ekranizējis arī latviešu režisors Jānis Streičs.
Ieteikt filmu
Būt Džūlijai foto 1 Būt Džūlijai foto 2 Būt Džūlijai foto 3 Būt Džūlijai foto 4 Būt Džūlijai foto 5 Būt Džūlijai foto 6 Būt Džūlijai foto 7 Būt Džūlijai foto 8 Būt Džūlijai foto 9 Būt Džūlijai foto 10 Būt Džūlijai foto 11 Būt Džūlijai foto 12
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.00/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:7.00/10
IMDB.com filmas reitings:7.0/10

Komentāri par filmu Būt Džūlijai

7
anjeeze
sieviete, 30
2010-08-28 09:50
7
campanella
sieviete, 28
2009-11-14 15:58
Komentēt filmu "Būt Džūlijai"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv