Filmas pēc kategorijasAktieriBorgmans

Borgmans plakāts
Kas viņš ir – Borgmans, nemiera nesējs? Reāls cilvēks? Vai arī tās bailes un naids, ko piesedz respektabluma, labklājības un bezrūpības glāsmainā kārta? Gluži kā no naksnīgiem murgiem izniris dēmons, kā alegorija, kā visu cilvēcisko šausmu iemiesojums – ļaunais gars, kas izlauzies brīvībā. Iztraucēts un padzīts no savas patvēruma vietas, viņš parādās no nekurienes, un itin parastas ģimenes rāmā dzīve vairs nekad neatgriezīsies ierastajās sliedēs... Apokalipse – tas ir sapnis, kas pastāvīgi atkārtojas. Par to var uz kādu laiku aizmirst, bet no tā nav iespējams izdziedināties.
"Borgmans" atgādina sarežģītu mozaīku; tas ir režisora cītīgi veidots kaislību, nakts murgu un ekshibicionistisku šausmu labirints, kas iedabūts sirreāla trillera rāmjos.
Šī magnētiskā mīkla nu ir drūmākais, skarbākais un virtuozākais Eiropas absurda ideologa darbs. Režisora unikālajam rokrakstam raksturīga velnišķa fantāzija un precīzs, spējš sitiens. Šoreiz viņš riskantā manierē spēlējas ar mitoloģiju, kā arī glezniecības, literatūras un Bībeles motīviem.
Ieteikt filmu
Borgmans foto 1 Borgmans foto 2 Borgmans foto 3 Borgmans foto 4 Borgmans foto 5 Borgmans foto 6
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:8.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:8.00/10
IMDB.com filmas reitings:6.8/10

Komentāri par filmu Borgmans

8
Alukards  (vīrietis, 27) Borgman ir dzēriens, kas atstāj pēcgaršu. To skatoties šķiet, ka tūlīt tūlīt režisors visu paskaidros un taps skaidrība. Bet varu teikt priekšā, ka skaidrs līdz galam nekļūst nekad. Un tas ir šīs filmas šarms, tā liek domāt vēl ilgi pēc tās redzēšanas. Šī filma ir tumša, bet nav melnbalta un ļaunumam nav tik ierastās dusmu, naida vai stulbuma sejas. Tas priecē. Ja ir vēlme pēc kā nedaudz neierasta un līdz galam neizskaidrota, bet ne postmoderni nesaprotama, tad šī ir filma, kuru varu ieteikt. 2015-12-28 18:23
Komentēt filmu "Borgmans"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv