Filmas pēc kategorijasAktieriBišu drava

Bišu drava plakāts
Grupas HOM (Неформалnное Объединение Молодёжи) līdera Andreja Kagadejeva režija, Aleksandra Lvera muzikālais noformējums.
Šie vārdi daudz ko izsaka paši par sevi - ja vien jūs esat HOM daiļrades cienītājs. Bet ja tāds neesat, jūs var pat mazliet apskaust - iespējams, ka tūlīt jūs atklāsiet sev ko tik interesantu, ka mainīsies visa jūsu līdzšinējā pasaules uztvere. Ka dzīvi jūs turpmāk iedalīsiet laika periodos "līdz" un "pēc" filmas "Bišu drava" noskatīšanās.
Varbūt jūs šobrīd pasmaidāt - sak“, nu gan te mēģina nezin ko saslavēt! Vai nu tā īsti būs? Bet, cienījamo skatītāj, padomājiet pats - kā jūsu dzīvi nemanot ir ietekmējusi gadiem ilgā holivudas kinodraņķu skatīšanās?! Tad nu lūk - šī filma kā dzīvinošs pavasara lietus aizskalos visus tos sārņus, ar ko esat sasmērējies skatoties rietumu masu kultūras produktus, kas pēc savas būtības tiek radīti tikai un vienīgi tāpēc, lai ar to palīdzību (izmantojot, protams, arī 25. kadru) jūs nozombētu.
Nevajag mēģināt definēt filmas "Bišu drava" žanru. Nevajag šo izcilo mākslas darbu censties iedabūt jebkādos rāmjos. Tas nogalina dzīvo.
Ja vēlaties, kinokritiķu viedokļi atrodami šeit: http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/455585/
Bet labāk - skatieties! Baudiet! Tveriet mirkli!
Skatieties patieso stāstu par kareivi Ģetdomovu, kurš pēc labākās sirdsapziņas cenšas izpildīt sava kaujas laukā bojā gājušā biedra pēdējo vēlēšanos - nodot tā vēstuli mīļotajai...
Ieteikt filmu
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:10.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:10.00/10
IMDB.com filmas reitings:7.2/10

Komentāri par filmu Bišu drava

10
Udet
vīrietis, 53
2012-04-01 15:20
Komentēt filmu "Bišu drava"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (1)Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv