Filmas pēc kategorijasAktieriAustrumu solījumi

Austrumu solījumi plakāts
Jaunā trillera Austrumu solījumi uzņemšana vēlreiz saveda kopā slaveno režisoru Deividu Kronenbergu ar filmas Vardarbības pēctecība galvenās lomas atveidotāju Vigo Mortensenu, bet filmas scenārija autors ir Amerikas Kinoakadēmijas balvai Oskars nominētais (par filmu Netīrā jaukā dzīve) Stīvs Naits. Tāpat kā savā iepriekšējā kopdarbā, režisors un zvaigzne kopīgi pēta gan cilvēka psihes un fizisko spēku robežas, gan likteņa pavērsienus, kaut gan patiesā daba, iespējams, tā arī netiks pilnībā atklāta.
Noslēpumainais un pievilcīgais krievu izcelsmes šoferis Nikolajs Lužins (V.Mortensens) strādā Londonā bēdīgi slavenā austrumeiropiešu organizētās noziedzības ģimenē, kas pieder pie kriminālās brālības, pie likumīgajiem zagļiem. Ģimenes galva ir Semjons, kuru atveido Oskara balvai nominētais Armīns Millers - Štāls. Aiz Semjona - smalkā restorāna "Trans-Siberian" viesmīlīgā īpašnieka - pieklājīgā šarma patiesībā slēpjas cietsirdīgs un brutāls cilvēks. Ģimenes likteni ne reizi vien izaicinājumam pakļauj Semjona neapdomīgais un despotiskais dēls Kirils (Vinsents Kasels ), kurš izjūt lielāku saikni ar Nikolaju nekā ar savu tēvu.
Nikolaja rimto dzīvi iztraucē Ziemsvētku laikā iepazītā Ziemeļlondonas slimnīcas vecmāte Anna Hitrova (Oskara balvai nominētā Naomi Vatsa). Annu dziļi satriec kādas dzemdībās mirušas pusaudzes liktenis. Anna cenšas uzmeklēt mazulītes ģimeni un radus. Viņas rīcībā nonāk mirušās meitenes dienasgrāmata, kas rakstīta krievu valodā, un Anna vēlas tajā sameklēt atbildes uz saviem jautājumiem. Annas māte Helēna (Šineida Kjūsaka) necenšas viņu no tā atrunāt, bet viņas iekarsīgais tēvocis Stepans (Ježijs Skoļimovskis) brīdina viņu, ka tas var beigties bēdīgi. Viņam ir pamats tā domāt, jo Annas interese par dienasgrāmatu ir izraisījusi sašutumu un niknumu likumīgo zagļu aprindās. Semjons un Nikolajs līdz šim ir bijuši uz vienu roku, bet nu, kad Anna neatlaidīgi pūlas noskaidrot patiesību, Nikolajs gluži negaidīti nonāk krustcelēs: kā pusē nostāties? Nikolaja darba devēji neatlaižas, un viņam ir jāizšķiras, kam viņš var un kam vajadzētu uzticēties. Vairāku cilvēku dzīvību - ieskaitot arī viņējo - apdraud slepkavību un nodevības apburtais loks, un atmaksas mieles skar gan ģimeni, gan pašas Londonas tumšākos nostūrus.
Ieteikt filmu
Austrumu solījumi foto 2 Austrumu solījumi foto 3 Austrumu solījumi foto 4 Austrumu solījumi foto 5 Austrumu solījumi foto 6 Austrumu solījumi foto 7 Austrumu solījumi foto 8
oHo.lv eXpertu kopējais vērtējums:7.80/10
oHo.lv sieviešu vērtējums:7.00/10
oHo.lv vīriešu vērtējums:7.33/10
IMDB.com filmas reitings:7.6/10

Komentāri par filmu Austrumu solījumi

7
Keymaster  (vīrietis, 37) Filama rada īpašu jušku .... tai ir savs raksturs un ... kā lai to pasaka pareizāk pasaka .... temps, ātrums - tāds sūrs, bet plūstošs .... Tas arī patika! 2010-03-30 21:48
7
nesieva  (sieviete, 33) bija labi, tik brīžiem zuda ticamības moments. 2009-12-13 21:40
10
zelma Es dievinu Kronenberga filmas! 2009-09-28 09:48
8
Hanko
vīrietis, 31
2011-01-11 10:49
7
Alex_Jones
vīrietis, 37
2010-03-25 12:30
Komentēt filmu "Austrumu solījumi"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:

Filmas cienītāji (2)Vietnes lietošanas noteikumi
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅