Filmas pēc kategorijasAktieriArcade Fire: The Reflektor Tapes

Arcade Fire: The Reflektor Tapes plakāts
Filma "The Reflektor Tapes", kuras režisors ir Sandānsas kinofestivāla žūrijas lielās balvas ieguvējs īsfilmu kategorijā Kālils Džozefs, ir fascinējošs ieskats grupas "Arcade Fire" albuma "Reflektor" tapšanā. Šo albumu atzinīgi novērtējuši kritiķi, un tas ieņēmis pirmo vietu pasaulē. Filmā vēlreiz izdzīvots albuma veidošanas process, skatītājus aizvedot kaleidoskopiskā skaņas un attēla ainavā. Iezīmēts grupas radošais ceļš, albumam pamatus liekot Jamaikā, ieraksta sesiju uzsākot Monreālā un, karnevālu sezonas pirmajā naktī sarīkojot improvizētu nakts koncertu kādā Haiti viesnīcā, lai vēlāk uzstātos elpu aizraujošā šovā skatītāju pārpildītās arēnās Losandželosā un Londonā.

Grupai "Arcade Fire" negaidītā veidā tuvāk iepazīstoties ar Džozefu, filmā "The Reflektor Tapes" izveicīgi sapludināti iepriekš neredzēti personiski videomateriāli, tostarp intervijas, skaņu ieraksta procesa dokumentējumi un pašas grupas tverti mirkļi, tādējādi radot pārsteidzošu efektu.

Papildus mūzikas demonstrācijai no "Reflektor" un citiem "Arcade Fire" albumiem skatītājiem būs dota iespēja pirmoreiz dzirdēt kompozīciju, kas vēl nav laista klajā, kā arī ieraudzīt 20 minūtes garu videomateriālu, kas filmēts īpaši publikai kinoteātros.
Ieteikt filmu
IMDB.com filmas reitings:6.0/10
Komentēt filmu "Arcade Fire: The Reflektor Tapes"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv