Filmas pēc kategorijasAktieriApslēptais

Apslēptais plakāts
Žoržs, literatūras apskatnieks televīzijā, saņem slepeni filmētu video, kurā redzama viņa ģimene un neizprotami zīmējumi, kas vieš satraukumu. Viņam nav ne jausmas, kas varētu būt šī sūtījuma autors.
Ar laiku ieraksti kļūst biedējoši personiski un intīmi, un liecina par to, ka autors ir sen pazīstams ar Žoržu. Viņš jūt, ka draud briesmas, taču – tā kā nav tiešu draudu – policija atsakās palīdzēt. Pakāpeniski atklājas, ka videomateriāli ir saistīti ar kādu šausmīgu pāridarījumu, ko Žoržs paveicis bērnībā.

Filmas režisors Mihaels Haneke ("Klavierskolotāja") saņēma Kannu kinofestivāla apbalvojumu par labāko režiju filmai "Apslēptais". Kinolente tika nominēta astoņām Eiropas kino balvām, no kurām par labāko tika atzīta kategorijās: labākā filma, labākais aktieru, režijas un montāžas darbs.
Ieteikt filmu
Apslēptais foto 1 Apslēptais foto 2 Apslēptais foto 3 Apslēptais foto 4 Apslēptais foto 5 Apslēptais foto 6 Apslēptais foto 7 Apslēptais foto 8 Apslēptais foto 9 Apslēptais foto 10 Apslēptais foto 11 Apslēptais foto 12
IMDB.com filmas reitings:7.3/10
Komentēt filmu "Apslēptais"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv