Filmas pēc kategorijasAktieri13.rajons: ķieģeļu savrupnami

13.rajons: ķieģeļu savrupnami plakāts
Aktiera Pola Volkera pēdējā filmā viņš atveido specaģentu Damienu. Detroitā, kurā vairāki kvartāli tukšu dzīvojamo māju atgādina par aizgājušiem labākiem laikiem, nu saimnieko bīstami noziedznieki.
Nespējot kontrolēt strauji augošo noziedzību, varas iestādes ir norobežojušas šos ķieģeļu savrupnamus, lai aizsargātu mierīgos iedzīvotājus. Šeit izdzīvos tikai raupjākie un stiprākie. Vardarbīgajā sabiedrībā noteikumus diktē narkotiku karalis Tremēns (reperis RZA) , kura ceļi pēc kārtējās laupīšanas krustojas ar slepeno aģentu Damienu (Pols Volkers). Viņiem ir kārtojami seni rēķini, tādēļ robeža starp taisnīgumu un atriebību ir plāna kā asmens.
Par Damiena sabiedroto kļūst Lino, kurš, lai gan iesprostots 13.rajonā, tomēr cenšas dzīvot godīgu dzīvi, līdz drīz izrādās, ka viņiem ir kopīgs ienaidnieks. Tremeins nolaupa Lino draudzeni un tas izraisa emocionālus, adrenalīna pārpilnus notikumus, liekot Lino un Damienam izjust cieņu vienam pret otru . Kļūstot par draugiem vidē, kurā jebkurā brīdī var sagaidīt dunci mugurā, abi drīz vien apjauš, ka gan 13.rajonā, gan ārpus tā sienām, daudz kas ir citādāk nekā šķitis līdz šim.
Ieteikt filmu
13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 1 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 2 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 3 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 4 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 5 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 6 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 7 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 8 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 9 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 10 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 11 13.rajons: ķieģeļu savrupnami foto 12
IMDB.com filmas reitings:5.6/10
Komentēt filmu "13.rajons: ķieģeļu savrupnami"
Vērtējums:
Komentārs:
Nedaudz par Tevi:
Vietnes lietošanas noteikumi | Reklāma filmas.oho.lv
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅